• |  
           

Gdzie ulokować sto tysięcy złotych?

Wyobraźmy sobie sytuacje, kiedy sprzedaliśmy duże mieszkanie, kupiliśmy za nie kawalerkę i zostało nam jeszcze wolne sto tysięcy złotych. Można te pieniądze wydać na cokolwiek, ale jeżeli w danej chwili niczego nam nie brakuje dobrym rozwiązaniem będzie wpłacenie naszych oszczędności na lokatę. Jak wybrać tą najlepszą? Nie jest to wcale takie łatwe zadanie. Koniecznie musimy posprawdzać kilka ofert różnych banków zanim któremuś powierzymy nasze oszczędności.

Nest Bank ma w swojej ofercie Nest Lokatę Nowe środki, którą można wpłacić nasze sto tysięcy złotych. Wpłacając je na rok możemy liczyć na oprocentowanie w wysokości 2,2%, co da nam zysk netto w wysokości 1782 złotych. Nest Lokata Nowe Środki jest lokatą na jaką możemy wpłacić od tysiąca złotych do dwustu tysięcy złotych. Bank ofertę kieruje zarówno do nowych klientów banku jak i do tych, którzy są już jego klientami. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie konta w banku. Samą lokatę można założyć online lub odwiedzając oddział banku. Całkowita utrata odsetek jest konsekwencją jaką poniesiemy za zerwanie lokaty przed czasem. Bezpieczeństwo naszych pieniędzy daje nam gwarancja BFG.

BOŚ Bank jest bankiem, który w swoich ofertach ma wiele lokat, które każdy może dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Jedną z nich jest EKO lokata z bonusem. Wpłacając w ramach tej lokaty nasze sto tysięcy złotych na okres jednego roku, uda nam się zarobić 1701 złotych. Oprocentowanie jakie gwarantuje nam bank wynosi 2,10% w skali roku. Zakres kwoty zaczyna się od tysiąca złotych i nie ma ograniczenia co do maksymalnej kwoty jaką można ulokować na lokacie. Bank swoją propozycję przygotował zarówno dla nowych jak i obecnych klientów, którzy mają w banku założone konto. Możliwość założenia lokaty jaką daje nam bank to za pośrednictwem aplikacji mobilnej, za pośrednictwem online lub w sposób tradycyjny poprzez odwiedzenie oddziału banku. Stałe oprocentowanie i kapitalizacja odsetek na koniec okresu rozliczeniowego to gwarancja jaką oferuje bank. Konsekwencją zerwania lokaty jest całkowita utrata odsetek. Nasz wkład objęty jest bezpieczeństwem w postaci gwarancji BFG.

Nasze sto tysięcy złotych możemy również wpłacić na lokatę standardową 12M jaką znajdzimey w ofercie Banku GBŻ Optima. Wpłacając nasze środki na okres dwunastu miesięcy, przy oprocentowaniu 2%, nasz zarobek netto wyniesie 1620 złotych. Lokata Standardowa 12M jest ofertą jaka skierowana jest do nowych klientów banku i do obecnych klientów, którzy posiadają konto. Możliwość założenia lokaty jest jedna. Można to zrobić online. Kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu przy stałym oprocentowaniu. Maksymalna liczba lokat nie została wskazana jednoznacznie, więc można założyć więcej niż jedną taką lokatę. Konsekwencje zerwania lokaty są dla lokującego widoczne i jest nimi całkowita utrata odsetek. Gwarancja BFG daje nam bezpieczeństwo wkładu wniesionego na lokacie, nie ryzykuj i sprawdź pewne oferty na http://www.obserwatorkredytowy.com.pl/.

Komentarze

Nie ma komentarzy

Posting comments after has been disabled.