• |  
           

Kredyt gotówkowy 50 000 złotych na 60 miesięcy.

Nasz kredytobiorca zaciąga tym razem kredyt gotówkowy w wysokości 50 000 złotych jaki ma zamiar spłacić w ciągu 60 miesięcy. Sprawdzimy ile będzie go kosztować jeżeli wybierze pożyczkę gotówkową w Banku Citi Handlowym, kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas oraz pożyczkę zimową 0% w Alior Banku.

Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym.

Decydując się na pożyczkę gotówkową w Citi Banku Handlowym możemy zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Co do okresu spłaty takiego kredytu możemy go rozłożyć na okres kredytowania od 9 do maksymalnie 120 miesięcy. Oprocentowanie nominalne kredytu gotówkowego w Citi Banku Handlowym równe jest 5,99% w skali roku. Prowizja jaką pobiera bank za udzielenie zobowiązania wynosi 6% kwoty jaką bank pożyczy kredytobiorcy. Zaciągając kredyt gotówkowy na kwotę 50 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 60 miesięcy, każda z rat będzie po 966 złotych. Całkowity koszt kredytu będzie w wysokości 10 985 złotych, z czego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie rzędu 7 985 złotych. Przed skorzystaniem z oferty kredytu gotówkowego w tym banku musimy dostarczyć oświadczenie o zarobkach. Będzie ono niezbędna, aby można było się ubiegać o przyznanie kredytu. Kredytobiorca ma możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania jak również może negocjować z bankiem wysokość oprocentowania. Bank jest otwarty na ewentualne negocjacje.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

W Banku BGŻ BNP Paribas dostępny jest kredyt gotówkowy na kwoty od 1 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Co do okresu kredytowania może on wynosić od 6 do nawet 120 miesięcy. Długi okres kredytowania pozwala na rozłożenie zobowiązania na taką ilość rat miesięcznych jaką będzie nam najłatwiej spłaci. Oprocentowanie nominalne wynosi tutaj 6,49% w skali roku, natomiast oprocentowanie rzeczywiste jakie jest całkowitym kosztem kredytu ma wartość 11,45% w skali roku. Do kosztów kredytu musimy doliczyć jeszcze 9,90% kwoty kredytu z tytułu prowizji dla banku. W przypadku naszego kredytu na kwotę 50 000 złotych z okresem spłaty równym 60 miesięcy, każda z rat będzie po 978 złotych. Kredyt będzie kosztował łącznie 13 635 złotych. Kredytobiorca spłaci całkowitą kwotę odsetek w wysokości 8 685 złotych. W tej ofercie co prawda kredytobiorca nie musi zakładać w banku rachunku osobistego, ale musi mieć zgodę współmałżonka na zaciągnięcie zobowiązania. Konieczne będzie również przedstawienie oświadczenia o zarobkach. Bank daje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu i daje możliwość negocjowania oprocentowania.

Pożyczka zimowa 0° w Alior Bnaku.

Pożyczka zimowa 0% to oferta przygotowana przez Alior Bank. W ofercie tej zakres kwot jakie można pożyczyć to przedział od 500 złotych do maksymalnie 50 000 złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia ten bank wynosi od 6 do 60 miesięcy. Oprocentowanie nominalne kredytu w ramach pożyczki zimowej jest równe 6,90% w skali roku. Jako, że jest to pożyczka zimowa 0%, właśnie tyle wynosi prowizja dla banku za jej udzielenie. RRSO będzie w wysokości 7,12% w skali roku. Dla naszego kredytu 50 000 złotych każda z 60 rat miesięcznych będzie w wysokości 988 złotych. Ten kredyt będzie generował koszt całkowity w wysokości 9 263 złotych. Całość będzie stanowiła kwota spłacanych odsetek. Wymagane będzie od kredytobiorcy oświadczenie o zarobkach. Nie ma możliwości skorzystania z wakacji kredytowych, ale możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu. Oferta jest bardzo ciekawa i godna uwagi dlatego też warto ją sprawdzić szukając dobrego kredytu gotówkowego.

Komentarze

Nie ma komentarzy

Posting comments after has been disabled.